19 Mayıs Mah. Turapoğlu sk. Hamdiye Yazgan İş Merkezi K:2 KADIKÖY/İSTANBUL
+90(216)481 81 68
info@fenomenses.net

Crestron Av Otomasyon

Crestron AV otomasyon

Crestron Av Otomasyon

InfoCommPost2InfoComm15 Crestron Av Otomasyon için büyük bir başarıydı! 9.000 metrekarelik standımız, yeni ürünlerimiz ve çözümlerimizle ilgilenen insanlar tarafından kuşatıldı. Pek çok prestijli ödül kazandık, fuar katılımcılarını yakaladık ve AV endüstrisini piyasadaki en iyi çözümlerle ne kadar çabuk şekillendirdiğimizi katılımcılara hayran bıraktık.

Infoscm’de ilk başarılı günü, Hard Rock Live® Orlando’daki yıllık müşteri memnuniyeti partimizle kutladığımız şov dünyasının heyecanını sürdürdü. Crestron topluluğunu şekillendirmeye yardımcı olan müşterilerimizin yalnızca en iyisini hak ettiğine inanıyoruz. Sammy Hagar ve The Circle’dan harika yemekler, içecekler ve canlı müzik eşliğinde iyi bir zaman geçirmekten ziyade onları onurlandırmak için daha iyi bir yol var mı?

InfoComm15’te ikiyi kesiyor, gösteri herkese açık hale getirilmeden önce bir medya standı turu düzenledik. Bu tur sırasında basın mensupları, Fusion InSite ™ , PinPoint ™ Mobile Uygulaması , Crestron .AV Framework ™ ve DM® 3.0 gibi tüm yeni ürün ve çözümlerin özel bir sunumunu ve sunumunu yaşadılar . Standımızda her şeyi görmek için, tam bir tur için aşağıdaki videoya göz atın.

AV ve BT’yi birleştirme

Sosyal bilgi işlem ve teknolojideki yeni eğilimler, Crestron Av Otomasyon sistemlerinin ve BT organizasyonlarının birleşik bir iletişim altyapısı haline gelmesini zorluyor. Compunetix Pazarlama Direktörü Robert Haley, bugün endüstrimizin itici güçlerine hitap eden Birleşik İletişim’den Crestron Teknoloji Müdürü Joe Sarrasin’i de içeren bir IMCCA panelini yönetmiştir:

 

InfoComm15post2
HD video kabulü
Hareketlilik
Düşük maliyetli teknolojiler
Bulut hizmetleri
Kenar boşluğu basıncı
Çözümün karmaşıklığı
Artan rekabet
Ayrıca üç Crestron anahtar teslim birleşik iletişim çözümü paketleri hakkında da konuştu . Her paket, topluca geniş konferans salonlarına kadar farklı büyüklükteki odalar içindir. Crestron RL ™ 2 System Codec tarafından geliştirilen paketler arasında TS-1051-C dokunmatik ekran, kablolar ve montaj donanımı, kamera, ses çubuğu ve USB mikrofonu veya hepsi bir arada hoparlör bulunmaktadır. Crestron, Crestron RL 2 System Codec tarafından tahrik edilen ve TS-1051-C dokunmatik ekran ve montaj braketlerini içeren mevcut sistemlerin değiştirilmesi ya da yeni bir bina için özel olarak tasarlanması konusunda hizmet vermektedir. Bu çözümler için Crestron donanımı kusursuz bir video konferans deneyimi için Skype® for Business ile birleştirilmiştir.
Unified Communications adlı Crestron Electronics, Inc. üzerinde Vimeo .

A + Ortak Zirvesi

Crestron, Crestron Av Otomasyon uzmanlarını ve kolej ve üniversitelerin profesyonellerini birleştirerek, ‘modern sınıf’ yaratmak için kampüs çapında dijital entegrasyon hakkında konuşmak üzere bir A + Ortak Zirvesi düzenledi. Crestron, DM 3.0 ve bir sistemi tasarlarken ve satın alırken sahip olmanız gereken gereklilikleri ve kampüsteki teknoloji ve ortamları yöneten Crestron Fusion® hakkında konuştu. Crestron Kıdemli Ürün Müdürü, Robert Carter, tek bir IP tabanlı platformda AV’yi standartlaştırmak için yeni işletim sistemi Crestron .AV Framework’ü anlattı ve gösterdi. Kolej ve üniversite temsilcileri, SIMPL # kullanarak sınıfların dönüşümü hakkında konuştu Pro to program an entire campus and Active Directory to authenticate instructors, so Capture HD® can instantly deliver files to Blackboard®.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin