19 Mayıs Mah. Turapoğlu sk. Hamdiye Yazgan İş Merkezi K:2 KADIKÖY/İSTANBUL
+90(216)481 81 68
info@fenomenses.net

Crestron Ses Sistemleri

Crestron AV otomasyon

Crestron Ses Sistemleri

Crestron Ses Sistemleri, en üst düzey odayı sağlamak için birçok çözüm sunar. Crestron, özellikle odalar veya daha küçük konferans salonları için tasarlanmış Birleşik İletişim çözümleri sunar. Yeni Crestron RL ™ 2 Codec tarafından geliştirilen Crestron UC Paket 1, TS-1051-C dokunmatik ekran, kamera, hepsi bir arada hoparlör, kablolar ve masa altı montaj donanımı içerir. Bu paket, kullanıcıların odadan veya dünyanın her yerinden bağlantı kurmasını sağlayan video grubu işbirliğini mümkün kılar. Crestron ile, kolay.

Toplantıları planlayabileceğiniz, oda müsaitliğini kontrol edebileceğiniz, odayı kontrol edebileceğiniz ve telefonunuzdan daha fazlasını yapabileceğiniz ofisiniz için Crestron PinPoint ™ Mobile App için bizi takip edin!

Crestron, 12-16 Temmuz tarihleri ​​arasında Orlando’daki Orange County Kongre Merkezi’nde düzenlenen Microsoft Worldwide Partner Conference 2015’e katılmak üzere Microsoft tarafından seçilmiştir . WPC, Microsoft ortaklarını dünyanın dört bir yanından karşıladı ve ortakların ve müşterilerin şirket geleceği hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Endüstri düşünce liderlerinden haber almalarını, sunumlara katılmalarını ve dünyanın her yerinden en iyi teknoloji yöneticileriyle iletişim kurmalarını sağladı.


Crestron, WPC’yi entegre Crestron Ses Sistemleri çözümleriyle Microsoft Surface ™ Hub’ı tartışan ve gösteren bir gösteri öncesi etkinlikle başladı . Microsoft ve Crestron arasındaki iki yıldan fazla bir süredir işbirliği ile, Surface hub grubun gücünü açığa çıkarırken, Crestron kontrol ve otomasyon ürünleri ve kurumsal AV teknolojileri toplantı alanının tüm gücünü açığa çıkarır. Yeni .AV Framework ™ ile , entegre Yüzey Hub çözümleri, programlama gerektirmez ve kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır.

Crestron’un Yazılım Ürünleri ve Kurumsal Çözümler Direktörü Kor Baydurcan, Microsoft’un Nesnelerinin İnterneti (IoT) ve bulut teknolojisinden yararlanan çözümlerin tasarlanması için en iyi uygulamaları sunmak üzere, Linda Morant ve Allan Young gibi Microsoft ortaklarından oluşan bir panele katıldı.

Panel boyunca, devrim niteliğindeki ev otomasyonu uygulaması olan Crestron Pyng ™ ve IoT’nin insanların yaşam tarzını şekillendiren ve enerji verimliliğini korurken performansı artıran dinamik sistem öğrenimi yoluyla insanların konut veya ticari ortamları ile etkileşim biçimlerini nasıl değiştirdiğini tartıştı .

IoT söz konusu olduğunda, bu ilk kez Crestron’un bir düşünce lideri olarak kabul edilmedi. Crestron’un CTO’su 15’teki açılış konuşmasında, Fred Bargetzi, IoT’nin sunduğu fırsatlar hakkında ve ağ çözümlerinin bağlantı, yönetme ve kişiselleştirilmesinin teknolojimizle etkileşim kurmamıza ve bir işi ileriye taşımamıza nasıl yardımcı olduğunu anlattı.

Crestron Ses Sistemleri Bu arada, showroom katındaki Microsoft cihaz çubuğunda hem Crestron Pyng hem de MC3 3 Serisi Kontrol Sistemi® gösterildi. Bu Crestron çözümleri IoT ve bulut teknolojisinden yararlanırken, ister evde ister kurum genelinde olsun, akıllı kontrol ve otomasyon yetenekleriyle konferans katılımcılarını büyüledi.

Yaz resmen burada ve herkes dışarıda eğleniyor, arkadaşlarla ve ailelerle vakit geçiriyor, barbekü yapıyor ya da havuz kenarında dinleniyor. Piyasadaki en iyi dış mekan teknolojisiyle herkesi etkilemek ve iç mekan teknolojisiyle mükemmel bir uyum içinde olmak istiyorsanız, partiden asla ayrılmanıza gerek kalmaz. Bu nedenle Crestron, tüm ev ortamınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak, hayatı kolaylaştırmak ve yaz günlerini daha keyifli hale getirmek için en gelişmiş dış mekan teknoloji çözümlerini sunmaktadır.

AIR 2 Yollu Yüzey Montajlı Dış Mekan Hoparlörler ( AIR SR4 , AIR SR6 , AIR SR8 ) , iç ve dış mekanlarda nereye giderse onu takip eder. QuickBall montaj sistemi, hoparlörleri 360 derecelik konumlandırma ile ayarlamanıza olanak tanır ve gittiğiniz her yerde mükemmel ses verir. Çiftler halinde satılır, 4 ”ila 8” arasında değişir ve derin bas için polipropilen woofer ile birlikte gelir. Bu hoparlörler hakkında harika olan şey farklı renklerde geliyor ve hatta bahçenizin çevresine uyacak şekilde boyanabiliyor. Esnekliği ve şık, hava koşullarına dayanıklı tasarımı, her türlü havaya karşı savaşacak ve sizi endişesiz bırakacaktır.

AÇIK ALAN HOPARLÖRLERİ

 

 

Peyzaj Hoparlörler
AIR Landscape Speakers ( LS4t ve LS6T ), dış mekan teknolojinizi güncel tutar ve keskin bir ses çıkarır bahçenizin her köşesine. Peyzaj hoparlörleri, dışarıda istediğiniz yere monte edilebilir ve mülkünüzü temiz ve doğal görünmesini sağlamak için kolayca değiştirilemez. Bu hoparlörler çiftler halinde satılmakta, ancak, mülkünüzün tüm köşelerini ve bölümlerini kapsayacak şekilde daha fazla hoparlör bağlayabilmenizi sağlar, böylece yaz etkinliğiniz için sesin yüksek ve net olarak duyulmasını sağlar. Bu hoparlörler 4 ”ila 6,5” arasında değişir ve doğaldır. Dünyevi bir bronz renkle gelir ya da arka bahçenizle uyum sağlayacak şekilde özel olarak boyanabilir. AIR yatay hoparlörler ile birleştirildiğinde, AIR Dual 8 ”In-Ground Subwoofer, komşularınızı kesinlikle etkileyecek olan mükemmel bir parti sesi sağlar.

Crestron Ses Sistemleri

Hava Çift 8 ”Yerüstü Subwoofer

AIR Dual 8 ”In-Ground Subwoofer, AIR IGS82T , en rahat basları arka bahçenize teslim etsin . Bu subwoofer, dış mekan ses sisteminize mükemmel bir ekleme yapar, çünkü neredeyse hiç görülmez. AIR IGS82T su geçirmezdir ve zemine dikilir, açık bir mantarı andıran port tüpünün sadece birkaç santimini açığa çıkarır. Peyzaj hoparlörleri gibi, AIR IGS82T, partiyi başlatmak isteyen ve bu sağlam, ağır basların keyfini çıkarmak isteyenler için çoklu subwoofer’lar bağlamanızı sağlar. Aynı doğal, dünyevi bronz renginde de gelir.

CSP-LSP

Artık sıcaklığın daha da artmasıyla birlikte, fırtınalı hava, değerli ev teknolojilerimizi ciddi şekilde tehdit ediyor. Kontrol sistemlerimiz, CSP-LSPevimizle zahmetsizce iletişim kurabildiğimiz için, çözümlerimizi korumak son derece önemlidir. Açık ve kapalı Crestron çözümlerimizi elektriksel felaketlerden ve yıldırım çarpmalarından nasıl koruyabiliriz? Cresnet® yıldırım çarpması koruyucu, CSP-LSPSistemini seven herkes için vazgeçilmez bir aksesuardır. Herhangi bir Crestron Ses Sistemleri kontrol sistemini fırtına sırasında oluşabilecek geri dönüşümsüz hasara karşı korur. Merkezi kontrol sistemini korumak için, CSP-LSP ana ekipman kabininin yanına veya açık bir Cresnet kablosunun giriş noktasına monte edilebilir. Dört aşamalı şimşek bastırma ile, CSP-LSP’nin sisteminizi bozup kızartması konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

WPR-48

WPR-48İç ve dış mekan teknolojilerinizin kontrolünü, her türlü dış mekan veya iç mekan aktivitesi için hazır, inanılmaz bir su geçirmez ve kablosuz el kumandası olan WPR-48 ile kontrol altına alın . Bu uzaktan kumanda, 9 ila 48 kullanılabilir fonksiyonla birlikte gelir, böylece evinizde bulunan herhangi bir çözümü bağlayabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Darbelere karşı dayanıklı ve kolay kavranabilen kılıfı ile su geçirmez olduğundan, kanalı değiştirmek veya en sevdiğiniz şarkıyı koymak için duştan, spa küvetinden veya havuzdan çıkmak zorunda kalmazsınız. Pil ömrü, bu uzaktan kumandayla ilgili bir sorun değildir çünkü lityum pili çok uzun bir ömür ve bağlantı istasyonunda hızlı bir şarj vaat ediyor. WPR-48, RF veya IR yoluyla iletişim kurabilir ve herhangi bir Crestron kontrol sistemi ile uyumludur.

InfiNET EX ® IOEX Kablosuz Kontrol Modülleri

Havuzunuzu ve dış mekan eğlence sistemlerinizi evinizin her yerinden kontrol etmek, mükemmel bir yaz başarısıdır. INET-ioEx-RYIO ve INET-ioEx-IRCOM Crestron Ses Sistemleri kontrol modülleri, bir kart destesinin büyüklüğü ile ilgilidir ve kontrol etmek istediğiniz cihaza ya da cihazın yanına yerleştirilir. 2-Serisi ve 3-Serisi® kontrol sistemleri ile uyumlu olan bu modüller, garaj kapınızdan havuz ve spa kontrollerine, dış mekan ve iç mekan aydınlatmasına ve çok daha fazlasına kadar her şeyi kontrol edebilir.

Bu kontrol modülleri hakkında en iyi parça onların rahatlığı. Cebinize erişebileceğiniz ve akıllı telefonunuzdan veya WPR-48’den her şeyi doğrudan kontrol edebileceğiniz zaman iPad® cihazınızı kullanmak için evde koşmanıza gerek yoktur. Bu düşük maliyetli cihazlar aynı zamanda kullanılabilir, uygun fiyatlı, kurulumu kolay ve pahalı işçilik maliyetlerini ortadan kaldırarak size tonlarca para kazandıracak.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin